Ročník 2016

ČÍSLO PŘÍJMENÍ JMÉNO KATEGORIE PES RASA prolog start prolog cíl prolog čas pořadí zvýhodnění
72 Novotný Jakub DTM1 Jorret Volch Grey Střípek snů ČSV 22:36 23:06 0:30 1
55 Kolář Petr DTM1 Elli Srdcerváč ČSV 22:32 23:06 0:34 2
17 Urbánková Helena DTW1 Erik z Věrné smečky ČSV 22:22 23:02 0:40 1
1 Riegerová Eliška DTW1 Dingo Srdcerváč, Frisky Whiskey Srdcerváč ČSV 22:08 22:54 0:46 2
16 Hadaš Jan DTM1 Bass Redog Josefov ČSV 22:20 23:11 0:51 3
25 Kalivoda Vladimír MID Barbie z Dočkalova dvora český fousek 22:40 23:32 0:52
24 Chodorová Martina DTW1 DeMia Tichý stín ČSV 22:24 23:18 0:54 3
73 Honěk Oldřich DTM2 Enngi Samojed 22:38 23:42 1:04
2 Václavík Jan DTM1 Azték Vlčí dech ČSV 22:10 23:18 1:08
4 Lehotský Jakub DTM1 Carcharoth s Divokou krví ČSV 22:14 23:25 1:11
14 Čundrlová Jana DTW1 Aisha Atir Bohemia, Arwen ČSV, crossbreed 22:18 23:29 1:11
69 Václavíková Marie DTW1 Ajra Wataha z Brzozowego Sadu ČSV 22:34 23:46 1:12
3 Pakostová Alena DTW1 Anup TAWY ČSV 22:12 23:25 1:13
29 Horáčková Stanislava DTW1 Fík crossbreed 22:28 23:48 1:20
28 Mihok Michal DTM1 Mates crossbreed 22:26 23:48 1:22
50 Kolář Petr DTM1 Dante a Floyd Srdcerváč ČSV 22:30 23:59 1:29
7 Arazimová Hanka DTW1 Jerry ČSV 22:16 23:56 1:40

 

DOGTREKKING -LONG

DTM1
72 Novotný Jakub 19:59:00 1
2 Václavík Jan 24:40:00 2
28 Mihok Michal 29:52:00 3
4 Lehotský Jakub 36:08:00
DTW1
69 Václavíková Marie 24:41:00 1
1 Riegerová Eliška 26:11:00 2
7 Arazimová Hanka 26:34:00 3
29 Horáčková Stanislava 29:52:00
24 Chodorová Martina 36:45:00
DTW2
17 Urbánková Helena 18:45:00 1
DTM2
66 Báča Jan 23:57:00 1
55 Kolář Petr DNF
16 Hadaš Jan DNF
73 Honěk Oldřich DNF
14 Čundrlová Jana DNF
50 Kolář Petr DNF
18 Čundrla Karel DNF
80 Šmídová Romana DNF

 

 

 

DOGMARATON – MID

DTM
30 Jareš Ondřej 11:30:00 1
25 Kalivoda Vladimír 11:33:00 2
49 Král Aleš 12:22:00 3
61 Kalianko Václav 12:59:00
15 Bolehovský Libor 13:01:00
84 Jor Pavel 13:15:00
48 Školník Pavel 13:51:00
DTW
39 Pospíšilová Jana 8:50:00 1
26 Hanyková Zuzana 9:53:00 2
71 Nováková Romana 10:12:00 3
81 Čápová Lenka 10:12:00 3
75 Kawulokova Klára 11:20:00
6 Hübnerová Dana 12:07:00
47 Forstová Daniela 12:07:00
83 Kurejová Adéla 12:22:00
60 Péterová Katarína 12:59:00
53 Majerová Simona 13:51:00
10 Dobšík Milan DNF

 

 

 

DOGSPRINT – TUR

5 Daoudová Christine 7:05:00 1
59 Šlajer Karel 7:05:00 1
58 Zahradníková Jana 7:05:00 1
62 Vala Viktor 7:05:00 1
31 Veberová Hana 7:18:00 2
8 Šuterová Jana 7:26:00 3
46 Bakalarz-Wojcik Teresa 7:54:00
70 Lazarska Magdalena 7:56:00
74 Wota Karolina 7:59:00
42 Wota Mariusz 8:00:00
52 Hajlichová Iveta 8:12:00
36 Kořínková Jaroslava 8:30:00
37 Pressová Petra 8:30:00
57 Čermáková Kristýna 8:30:00
54 Koukalová Michaela 8:39:00
78 Válková Martina 8:50:00
79 Hendrichová Kateřina 8:50:00
63 Korejčík Jan 8:55:00
65 Budáková Magdalena 8:55:00
43 Suchardová Adéla 9:50:00
45 Suchardová Jana 9:50:00
20 Barnová Eva 9:58:00
21 Ryšavá Marie 9:58:00
22 Růžičková Valerie 11:10:00
23 Růžička Jan 11:10:00
32 Hájková Kristýna 11:54:00
33 Karhofer Luboš 11:54:00
ZKRÁCENÁ VERZE
82 Cafourek Václav 6:52:00
44 Vlková Adéla 6:56:00
34 Zápalka Jiří 7:23:00
35 Satinská Zuzana 7:23:00
64 Sarna Beata DNF
„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich